Our product range includes a wide range of poly tube packaging plastic rolls, blue plastic roll, plastic sheet roll, 1 mm plastic rolls, biodegradable plastic carry bag roll and anti static air bubble sheet roll.



₹ 55 / RollGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Roll |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Packaging |
| Packaging Type | Roll |
| Length | 20 m |
| Is It Water Proof | Water Proof |
| Brand | Sri Shyam Industries |
| Country of Origin | Made in India |
| Width | 1 feet |


₹ 90 / RollGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Roll |
| Material | Plastic |
| Packaging Type | Roll |
| Usage/Application | Packaging |
| Brand | Sri Shyam Industries |
| Color | Blue |
| Water Proof | Yes |
| Country of Origin | Made in India |
| Length | 20 m |
| Width | 1 m |
| Thickness | 1 mm |

₹ 150 / KilogramGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 200 Kilogram |
| Material | Plastic |
| Length | 20 m |
| Packaging Type | Roll |
| Brand | Sri Shyam Industries |
| Usage/Application | Packaging |
| Color | Red |

₹ 45 / RollGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Color | Transparent |
| Packaging Type | Roll |
| Usage/Application | Packaging |
| Pattern | Plain |
| Roll Length | 10 m |
| Thickness | 1 mm |
| Waterproof | Yes |
| Brand | Sri Shyam Industries |
| Country of Origin | Made in India |


₹ 120 / KgGet Latest Price
| Usage | Packaging |
| Material | Plastic |
| Packaging Type | Roll |
| Pattern | Plain |
| Brand | Sri Shyam Industries |
| Color | White |
| Country of Origin | Made in India |
| Length | 50 m |
| Type | Biodegradable |
| Finish | Glossy |

₹ 165 / KgGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2000 Kg |
| Length | 100m |
| Material | PVC |
| Is It Transparent | Non Transparent |
| Packaging Type | Stretch Film |
| Country of Origin | Made in India |
Available in:
Applications:

Get Latest Price
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Packaging |
| Packaging Type | Roll |
| Brand | Sri Shyam Industries |
| Country of Origin | Made in India |
| Length | 200m |
Team SRI SHYAM (Director)
Sri Shyam Industries
PLOT NO -5, STREET NO-18,SEC-3,MET, CITY, JHAJJAR,HARYANA, Gurugram - 122004, Haryana, India





